Real G

5 % CBD Citrus

INDOOR OG Kush 5% CBD

Charakteristika odrody: Predstavujeme Vám ikonický strain OG Kush s mierne korenisto-zemitým podtónom a vyššou silou. Pevné a kompaktné buchty sú pokryté nádielkou kryštálov. OG Kush je vzácnym kúskom v zbierke skúseného zberateľa. Sativa - dominant strain OG Kush (Original Gangster), si svojimi vlastnosťami získal mnoho fanúšikov. Kraľuj ako Real G!


Výrobok v súlade so zákonom §167/1998. Určené pre priemyselné, technické a vedecké účely. Určené na ďalšie spracovanie nie na priamu spotrebu alebo fajčenie. Výrobok podlieha prirodzenému úbytku hmotnosti. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov. Tento produkt slúži výlučne k zberateľským účelom.

Nie je určený na fajčenie. THC<0,2%


Dôležité: Pri doručení skontrolujeme váš vek - na nákup našich produktov musíte mať viac ako 18 rokov. Pripravte si akýkoľvek doklad totožnosti pre rýchlejšie spracovanie.

Cena: od 9,00 €
Cena: 9,00 €
Cena: 24,00 €

Jedna z hlavných postáv Mojich Búcht!

Real G vyrastal v chudobnej štvrti s matkou a sestrou. V období hladu a biedy sa rozhodol, že sa stane jedným z najbohatších, aby svojej rodine dal všetko, čo bude potrebovať a chcieť! Tvrdou drinou a odhodlaním sa tak aj stalo. Real G je teraz najbohatší hustler vo vesmíre.

So svojou rodinou cestujú naprieč vesmírom a bojujú so zlom svojským spôsobom. Prinášajú uvoľnenú náladu slobody a radosti, všade tam, kde je potrebná. Zaznamenali signál zo Zeme, a tak sa vybrali na cestu...