Kyslý John

4 % CBD Citrus

OUTDOOR Jungle Berry 4% CBD

Charakteristika odrody: Je nám cťou, že Vám môžeme priniesť nabrúsenú odrodu Jungle Berry, ktorá sa vyznačuje kompaktnými a pevnými buchtami s nádychmi citrusovo - drevitej arómy. Pestovaná OUTDOOR v organickom hospodárstve stelesňuje príklad dôkladnej starostlivosti o konopné kvety. Jungle Berry je hybridný strain, ktorý má pestrý terpenický profil.


Výrobok v súlade so zákonom §167/1998. Určené pre priemyselné, technické a vedecké účely. Určené na ďalšie spracovanie nie na priamu spotrebu alebo fajčenie. Výrobok podlieha prirodzenému úbytku hmotnosti. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov. Tento produkt slúži výlučne k zberateľským účelom.

Nie je určený na fajčenie. THC<0,2%


Dôležité: Pri doručení skontrolujeme váš vek - na nákup našich produktov musíte mať viac ako 18 rokov. Pripravte si akýkoľvek doklad totožnosti pre rýchlejšie spracovanie.

Cena: od 7,00 €
Cena: 7,00 €
Cena: 18,00 €

Mám ťa na muške šmejde!

Kyslý John a jeho prudká povaha sú nebezpečnou kombináciou. Niekoľko krát ho dokonca dostala do veľkých problémov. V poslednej chvíli sa ho ujal samotný Real G a ponúkol mu prácu ochranky Mojich Búcht. 
Keďže mu bol John zaviazaný za záchranu života, ponuku hneď prijal.

Teraz chráni Real Giho a celú rodinu. Preto ak chceš byť aj ty v strehu a sústredený, Kyslý John nesmie chýbať v tvojej zbierke!