Havajská Lola

4 % CBD Citrus

INDOOR Kiwi Kush 4% CBD

Charakteristika odrody: Prinášame Vám exkluzívny zberateľský predmet - uvoľňujúcu odrodu Kiwi Kush s príjemnou ovocno-citrusovou arómou a strednou silou. Nadýchané buchty sa vyznačujú sýto zelenou farbou. Strain pochádza z Nového Zélandu a je prevažne Indica - dominant. Doprajte si ovocné tóny s Havajskou Lolou a dajte zbohom stresu!


Výrobok v súlade so zákonom §167/1998. Určené pre priemyselné, technické a vedecké účely. Určené na ďalšie spracovanie nie na priamu spotrebu alebo fajčenie. Výrobok podlieha prirodzenému úbytku hmotnosti. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov. Tento produkt slúži výlučne k zberateľským účelom.

Nie je určený na fajčenie. THC<0,2%


Dôležité: Pri doručení skontrolujeme váš vek - na nákup našich produktov musíte mať viac ako 18 rokov. Pripravte si akýkoľvek doklad totožnosti pre rýchlejšie spracovanie.

Cena: od 9,00 €
Cena: 9,00 €
Cena: 24,00 €

Hakuna matata cudzinec!

Havajská Lola je dieťa kvetov, ktoré cestuje naprieč vesmírom a všade kam s partiou Mojich Búcht priletia, rozdáva radosť a pohodu. Dokáže pozitívne naladiť aj toho najmrzutejšieho človeka. 

Spirituálna a úprimná Lola sa necháva unášať na vlnách života. Svojimi šamanskými schopnosťami, ktoré získala na Havajských ostrovoch, ti ukáže tvoje vnútorné bohatstvo. Nalaď sa na jej Vibe a raduj sa z cesty!